Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Казан виконаний з литого чавуну без покриття. Півсферична область казана дозволяє нагрітися по усій його області. Завдяки цьому їжа в казані не смажиться, а терпить і блюда виходять розсипчастими, ніжними і з приємним ароматом не втрачаючи корисні властивості. Ця форма казана дуже добре утримує тепло на довгий час.
Характеристики :
- Діаметр - 400 мм;
- Висота - 195 мм;
- Товщина дна - 4.5 мм;
- Товщина стінки - 3,8 мм;
- Вага - 11.86 кг;
- Об'єм - 15 л;
- Матеріал - чавун;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11.86 кг |
| Висота | 195 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал кришки | Чавун |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Товщина дна казана | 4.5 мм |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
- Ціна: 2 779 ₴







